יום שבת, 3 במרץ 2012

הדבר הכי קול בחורף - בקבוק חם!

נכון שהחורף הישראלי הוא משהו שנמשך בקושי חודש וחצי ולא באמת נחשב. נכון שאתמול, כשירד שלג בירושלים והתקשרתי לחבר גרמני כדי להתלהב הוא כמעט צחק לי בפנים (כמעט, כי הוא מנומס. ככה זה גרמנים). ובכל זאת, בלילות האחרונים אני פאקינג קופאת מקור מתחת לשלוש שמיכות. שזה מוזר, כי בדרך כלל אני הבחורה שיוצאת החוצה בלי מעיל וטוענת שברוסיה זה מזג אוויר של קיץ ומה אתם חושבים לעצמכם.

בכל מקרה, אחרי כמה לילות שבהם נקשתי שיניים במשך שעה ולא נרדמתי, כשהחבר כבר נחר מזמן, הבנתי שהגיע הזמן לחזור למקורות. כלומר, לבקבוק החם! כן כן, בקבוק כזה מגומי מסריח שממלאים במים רותחים, כמו שהיה לסבתא כשהיא הייתה צעירה.

פשוט ממלאים אותו לפני השינה, שמים במיטה באזור הרגליים והחיים נראים יפים. אני ממלאת אותו במים מהקומקום עד החצי, מוציאה את האוויר במעיכה ואז סוגרת (אם לא מוציאים את האוויר, הבקבוק נפוח כמו בלון וזה הרבה פחות כיף להתכרבל איתו). הוא טוב גם לחימום גב דואב וגם לחימום הבטן כשסובלים מכאבי מחזור ארורים. אפשר לקנות אותו בכל בית מרקחת ב-20 ש"ח ומבחינת חימום, הוא עדיף מחתול. בעיקר כי לפעמים חתולים אוהבים לאכול לכם את הרגליים בזמן השינה והבקבוק לא. 

בקבוק חם עטוף בפליז. לא אוהב לאכול רגליים, באחריות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה